babuszka agafia mydlo

Babuszka Agafia kosmetyki z syberii

Kosmetyki Babuszka Agafia to produkty, które zostały wyprodukowane na podstawie ludowych przepisów wprost z dalekiej Syberii. Kosmetyki te stworzone są z naturalnych ekstraktów z rzadkich roślin o niezwykłych właściwościach rosnących na rosyjskich rubieżach. Są one pozbawione wszelkich konserwantów czy sztucznych dodatków. Potwierdzeniem tej informacji są liczne certyfikaty, które zostały przez lata nadane owej firmie m.in. międzynarodowy certyfikat dla kosmetyków organicznych ICEA. Dzięki owym wyróżnieniom, użytkownicy mogą mieć pewność, że stosowanie preparatów sygnowanych marką Babuszka Agafia będzie działało korzystnie na pracę ich organizmu, a przede wszystkich będzie kosmetykiem bezpiecznym dla ich skóry.

 

Oferta kosmetyków Babuszka Agafia

Babuszka Agafia oferuje całą paletę różnych kosmetyków, która dostosowana jest do najbardziej wybrednych i najbardziej wymagających konsumentów. W ofercie owej firmy znajdziemy bardzo dużą liczbę różnych szamponów odżywczych, które czynią włosy mocniejsze, zdrowsze, bardziej puszyste lub błyszczące, w zależności od wybranego rodzaju szamponu. Pełną ofertę produktów do włosów znajdziesz tutaj.

Z jeszcze większym wyborem spotkamy się w przypadku kategorii „kosmetyki do pielęgnacji”. W przypadku twarzy Babuszka Agafia opracowała rozmaitą ilość specjalnych maseczek – m.in. na mleku łosia czy na bazie glinek (niebieskiej i białej), których używanie korzystnie wpływa na wygląd i gładkość cery.

Dla zainteresowanych pielęgnacją całego ciała można polecić znakomite czarne mydło, które można stosować nawet do włosów. Preparat ów doskonale czyści, a jednocześnie pozbawione jest szkodliwych substancji, które możemy znaleźć w zwykłym, sklepowym mydle. Zobacz tutaj szczegóły o tym produkcie.

 

Babuszka Agafia do kupienia w sklepach online

Bogatą ofertę produktów z linii Babuszka Agafia znajdziecie w sklepach online, min.  w tym.  Mimo, że składniki, z których zostały wykonane kosmetyki pochodzą z dalekiej Syberii, ceny za owe produkty są odpowiednie i dostosowane do portfela przeciętnej Polki, która chce zadbać o swoje naturalne piękno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *