beauty blender-w-plenerze

Dlaczego Beauty Blender jest najlepszy do makijażu.

Idealny makijaż zależy od dobrej jakości kosmetyków, a także od właściwej techniki aplikacji. Podstawą doskonałego makijażu jest wyrównanie kolorytu skóry. Gładka cera jest tłem dla pięknych oczu, zgrabnych ust i podkreślonych kości policzkowych. Aby dobrze nałożyć podkład trzeba włożyć w to nieco wysiłku. Nieocenioną pomocą jest w tej sytuacji Beauty Blender.

Beauty Blender – dlaczego jest wyjątkowy?

Beaty Blender jest wysokiej jakości gąbeczką do makijażu, która jest hypoalergiczna, bezzapachowa oraz nie zawiera w składzie lateksu. Makijaż nałożony gąbką daje efekt użycia metody airbrush. Materiał, z jakiego jest wykonana nie pochłania podkładu, a jedynie utrzymuje go na powierzchni gąbki. Poprzez aplikację punktową (stemplowanie) puder nakładany jest równomiernie na całą skórę i daje dzięki temu efekt nieskazitelnej cery bez smug, czy nierówności. Możliwe jest nałożenie grubszej warstwy kosmetyku, a także bardzo delikatnej. W obu przypadkach cera pozostaje idealnie pokryta podkładem.

Jak używać Beauty Blendera

Beauty Blender ma charakterystyczny kształt jajka. Kształt ten gwarantuje bardzo łatwą aplikację nawet w trudniej dostępnych obszarach. Grubszą częścią nakładamy podkład, bronzer czy róż, a cienka końcówka idealnie sprawdza się przy nakładaniu cieni lub korektora, zwłaszcza w miejscach takich jak okolica skrzydełek nosa. Nakładanie fluidu Beauty Blenderem daje pewność, iż unikniemy linii i smug, które występują chociażby podczas aplikacji pędzlem, bądź zwykłymi gąbkami do makijażu. Występuje w kilku kolorach i rozmiarach w zależności od zastosowania. Z produktem można bliżej zapoznać się tutaj.

Jak pielęgnować BB?

Mycie Beauty Blendera jest wyjątkowo proste. Do czyszczenia gąbki można użyć dedykowanych produktów, ale z powodzeniem sprawdzi się zwykły płyn do demakijażu, który rozpuści pozostałości kosmetyków. Pozostaje jedynie wypłukać go, wycisnąć w ręcznik papierowy i pozostawić na kilka godzin do wyschnięcia.

Ogromnym plusem na korzyść Beauty Blendera jest możliwość perfekcyjnego nałożenia każdego kosmetyku nawet przez osobę mało doświadczoną. Efekt będzie zawsze subtelny bez uczucia nadużycia fluidu, a dzięki małemu rozmiarowi mieści się nawet do niewielkiej kosmetyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *