ardell-120-zestaw

Sztuczne rzęsy Ardell.

Dopełnieniem każdego makijażu, nie tylko tego wyjściowego, jest makijaż oka. Makijaż oka to nie tylko cienie, aczkolwiek również sztuczne rzęsy. Dodają one nam bowiem tak zwanego efektu otwartego oka i sprawiają, iż nasze spojrzenie jest bardziej estetyczne i przyciągająca. Oczywiście na rynku jest wiele rodzajów rzęs, które są mniej lub bardziej uwydatniające. Aczkolwiek wszystko zależy od tego, na jaką okazję takie rzęsy chcemy zakupić. Najpopularniejszą marką sztucznych rzęs na rynku jest Ardell.

 

Sztuczne rzęsy Ardell

Marka Ardell jest od lat wiodącym producentem sztucznych rzęs, cieszącym się dużym zainteresowaniem kobiet, ze względu na idealne dopasowanie się do kształtu oka i wytrzymałości na różne warunki atmosferyczne. Jest to amerykańska firma, która charakteryzuje się jakością i trwałością. Sztuczne rzęsy tej firmy znajdziesz w wielu drogeriach internetowych. Zobacz np. tutaj.

Ardell Deluxe Pack 120 DEMI

Ardell Deluxe Pack to rodzaj rzęs oferowanych przez amerykańską markę, które sprzedawane są w dwóch sztukach, łącznie z klejem i aplikatorem. Cena tego opakowania to koszt rzędu 24,79 zł.

 

Arell Demi Wispies

Z kolei Ardell Natural Demi to klasyczne rzęsy, które wykonane zostały w 100% z ludzkich włosów, dzięki czemu nie odczujemy zbędnego obciążenia na oku i dyskomfortu podczas noszenia. Rodzaj tych rzęs cechuje duże zagęszczenie włosków, jak również wyraźnie podkręcenie. Jest to spore zaoszczędzenie czasu, gdy nie musimy marnować go na dokładne podkręcanie i malowanie własnych rzęs, tym bardziej, iż rzęsy te aplikuje się szybko i dokładnie, przy czym zostaje zapewniony naturalny efekt linii rzęs. Cena tego produktu w sklepie online to koszt 11,90 zł.

 

Ardell Individuals Combo Pack

Następnym produktem tej marki jest Combo Pack. Jest to zestaw kępek rzęs bez węzełków, które występują w trzech długościach, tej krótkiej, dłuższej i najdłuższej. Są to najchętniej wybierane rzęsy przez kobiety, tego względu, iż mają one możliwość wyboru odpowiedniej długości, adekwatnej do okazji. Gdyż są one łatwe w aplikowaniu i nie podrażniają okolic oka, jak również nie powodują efektu łzawienia.