Özge Yagin - turecka aktorka i modelka. Kim jest piękna Özge Yağız?

Udostępnij

Ozge Yagin jest turecką aktorką telewizyjną i modelką, która urodziła się 19 kwietnia 1997 roku w Stambule, w Turcji. Jest najbardziej znana z odgrywania roli imienia Zeliha w Adini Sen Koy i jako Reyhan w Yemin Turkish TV Show w 2019 roku.

Özge Yagiz znana jest z filmów Sol Yanim (2020), Yemin (2019) i Adini sen koy (2016).

Szczegóły profilu tureckiej aktorki Ozge Yagin

  • Pełne prawdziwe imię i nazwisko: Ozge Yagin
  • Narodowość: Turecka
  • Data urodzenia: 19 kwietnia 1997 r.
  • Miejsce urodzenia: Istambuł, Turcja
  • Zawód/Profesja: Aktorka telewizyjna i modelka
  • Aktywna kariera: 2016-obecnie

Edukacja i kariera aktorska tureckiej aktorki Ozge Yagiz

Informacje o edukacji Ozge Yagiz: Studiowała i ukończyła Başkent University, a następnie uczyła się teatru w No10Studios 3.

O karierze aktorskiej Ozge Yagiz, rozpoczęła karierę modelki i karierę aktorską poprzez turecki program telewizyjny "Adini Sen Koy" w 2016 roku.

Platforma mediów społecznościowych (Instagram) Ozge Yagiz

Turecka aktorka Ozge Yagiz ma konto na popularnej platformie mediów społecznościowych Instagram, gdzie ma około 753,6 K Followers, według lipca ostatniego 2020 roku, 268 Following, 85 Posts - See all Instagram photos and videos from Ozge Yagiz (@ozgeyagizz) account name.

Ozge Yagiz Bieżący Net Worth w 2020

Według różnych zasobów internetowych, turecka aktorka Ozge Yagiz ma szacunkową wartość netto około $ 1 mln dolarów w przybliżeniu w 2020 roku, ale obecnie nie mamy wystarczających informacji na temat jej aktualnego wynagrodzenia i rocznego dochodu.

Obecnie szacowana wartość netto Ozge Yagiz znacznie wzrosła w latach 2020-2021. Jej głównym źródłem zarabiania pieniędzy jest bycie profesjonalną aktorką telewizyjną z tureckiego przemysłu rozrywkowego.

Czytaj więcej o Ozge Yagiz.