Najcieńsza talia na świecie (38,1) należy do 70-letniej Amerykanki

Udostępnij

Najcieńsza talia na świecie (38,1) należy do 70-letniej Amerykanki

Ciekawe pomysły /. Historie z życia wzięte

W jednym z utworów Sołżenicyna główna bohaterka Wiera Gangart miała tak szczupłą talię, że wydawało się, iż można ją objąć tak, że kciuki i palce wskazujące mogłyby się połączyć. Tym bardziej, że Aleksander Isajewicz opisywał historię swojego życia.

Nasza historia jest nie mniej prawdziwa. I to nie tylko prawdziwy - został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Najcieńsza talia świata, mierząca zaledwie 38,1 cm, zasługuje na takie wyróżnienie! Najciekawsze jest to, że należy on do kobiety, która jest w ósmej dekadzie życia!

Matka trójki dzieci założyła gorset w wieku 20 lat i nigdy go nie zdjęłaTrudno

w to uwierzyć, zwłaszcza że 70-letnia Amerykanka Kathi Jung - matka trójki dzieci! Rekordzistka zainspirowała się postacią Scarlett O'Hary. Na mnie osobiście większe wrażenie robi słynne stwierdzenie Scarlet: "Pomyślę o tym jutro". Ale, jak to się mówi, każdy ma swoje zdanie. Naśladując urodę innych, a także chcąc przypodobać się mężowi, Kati założyła gorset w wieku 20 lat. W rezultacie w wieku 28 lat miała 64 cm w talii. Ale bohaterce naszej opowieści to chyba nie wystarczyło i od tej pory zaczęła nosić gorset na co dzień.

Należy zaznaczyć, że mąż wspierał ją na wszelkie sposoby w dążeniu do uzyskania "rogatej" talii. Zakochał się nawet w gorsetach i pomagał żonie zakładać ten trudny element garderoby. A skoro o tym mowa, w szafie modystki znajduje się ich obecnie 25!

99x38x99 - parametry 70-letniej kobiety

Lekarze poważnie obawiają się o zdrowie kobiety. W końcu noszenie gorsetu przez wiele lat niemal przez całą dobę mogło spowodować deformację narządów wewnętrznych, zwłaszcza płuc. Publiczność, która podziwia proporcje Katyi Jung, jest przekonana, że usunięto jej dolne żebra. Niektóre gwiazdy Hollywood robią to, aby podkreślić swoją figurę. Jednak mąż Jang, który również jest lekarzem, twierdzi, że nigdy nie miała wykonywanego tego zabiegu. A na ten wygląd, jak to się mówi, "zapracowaliśmy" uczciwą pracą. Wciąż nie mamy możliwości zweryfikowania tego faktu. A nawet gdybyśmy to zrobili, jakie to miałoby znaczenie? Faktem pozostaje, że 99x38x99 to rozmiar 70-letniej kobiety.

Obecnie Kati, mimo swojego wieku, bierze czynny udział w różnych programach typu talk show w Ameryce i Europie. A jej zdjęcie widnieje na okładkach modnych magazynów i popularnych gazet. Krótko mówiąc, publiczność bije brawo z dzikim zachwytem!

Ale, nawiasem mówiąc, Amerykanie nie są w tym sensie jedyni ani wyjątkowi. W 1939 r. Angielka Ethel Granger miała najcieńszą talię na świecie - 33 cm. I do dziś ten rekord nie został pobity. Ethel osiągnęła swój rekord również dzięki gorsetowi, prawie nigdy go nie zdejmując.

A co z najpiękniejszymi kobietami świata - Rosjankami i Ukrainkami?

Słowianie też nie pozostają w tyle! W tym sensie wyróżnia się Oksana Mkhitaryan, mieszkanka Kraju Krasnodarskiego w Rosji. To samo akcesorium pomaga jej w osiągnięciu celu; dziś jej obwód w talii wynosi 45 cm. Kto wie, może pewnego dnia prześcignie zarówno Katię Jung, jak i Ethel Granger! Życzmy jej tego, jeśli naprawdę chce osiągnąć takie rekordy.

Przy okazji, nie tylko Vivien Leigh miała niesamowitą figurę w Przeminęło z wiatrem. Wszyscy dobrze pamiętają naszą wspaniałą i niepowtarzalną Ludmiłę Gurczenko. Przypomnij sobie "Noc karnawałową" i Ludmiłę Markowną w przepięknej jak na tamte czasy czarnej sukni w białe kropki. Krążyły plotki, że aktorka miała 44 cm w talii. Mimo że w Związku Radzieckim nie godziło się na takie rekordy, Gurczenko wyglądała nie mniej szykownie niż jej hollywoodzkie koleżanki.

Mało która kobieta na świecie marzy o tym, by stać się szczęśliwą posiadaczką takiej figury. I szczerze mówiąc, nie wszystkim mężczyznom się to podoba. Jak mówi przysłowie, na dobre i na złe... Ale wciąż wiele osób, zwłaszcza młodych dziewcząt, nadal katuje się dietami w imię piękna, by paść na wybiegach z głodu, by umrzeć na anoreksję. Ale czy warto?


Autor: Elena Angelina Omów artykuł Powiedz znajomym: Zapisz się do magazynu
  • Czytaj także
  • Comments Off on