Jak supermodelki rozpoczynały swoją działalność

Udostępnij

Kiedy widzimy rampę, widzimy piękne twarze w eleganckich i ekscentrycznych strojach i idące w mocnym tempie. Jednak to, czego nie widzimy, to walka i trudy, przez które przeszły. Więc jak supermodelki osiągnęły szczyt swojej kariery i co trzeba zrobić, aby stać się tym, czym są. Więc tutaj jest sneak peek do historii niektórych z najlepszych modeli i instancji, które zmieniły ich życie.

Kate Moss

Tej pani nie trzeba przedstawiać! Kate Moss zdobyła sławę w połowie lat 90-tych i dzięki swojej modzie i stylowi zawsze pozostaje w centrum uwagi. Kate została zauważona w bardzo młodym wieku 14 lat przez nikogo innego jak założyciela słynnej agencji modelek. Od tego czasu nie było już odwrotu. Yves Saint Laurent, Dior, Gucci, Dolce & Gabbana i Calvin Klein, to tylko niektóre z marek, które są dumnie związane z nazwiskiem Kate.

GiGi Hadid

Bardzo popularne nazwisko w dzisiejszym międzynarodowym świecie modelingu. Uważa się, że została zauważona przez założyciela międzynarodowej marki odzieżowej Guess, gdy miała zaledwie dwa lata! Jednak nie poprzestała na tym. Gigi powróciła do modelingu dla dorosłych, a reszta to już historia.

Miranda Kerr

Miranda Kerr dostała swoje pierwsze zlecenie w wieku zaledwie 13 lat. Miranda wygrała konkurs modelingowy dla znanego w tamtych czasach magazynu. Prawdziwą sławę zdobyła jednak, gdy podpisała z nią kontrakt słynna agencja modelek. Później, jedna rzecz prowadziła do drugiej i w końcu została twarzą Maybelline!

Tyra Banks

Na pewno słyszałaś o serii reality show Next top model. Cóż, poznajcie panią, która stoi za tym słynnym programem polowania na modelki: Tyra Banks. Jak twierdzi Tyra, była odrzucana wiele razy. Ale nie pozwoliła, aby to ją dogoniło. W końcu została przyjęta przez słynną agencję modelek i od tego czasu nie ma już dla niej odwrotu.

Więc to były niektóre z tych słynnych supermodelek, które uczyniły go wielkim. Chociaż wszystkie miały różne podróże, wszystkie mają jedną podstawową wartość: Determinacja. Więc jeśli wziąć to na siebie, aby zrealizować swoje marzenie, nie ma nic, co może cię powstrzymać. Więc po prostu celuj wysoko i pracuj ciężko!

Sprawdź również https://styl.fm/newsy/393987.marcelina-zietek-19-szkola-wiek-wzrost-instagram-chlopak-miss-modeling-kim-jest-dziewczyna-piotra-zyly