Dookoła świata z Instagramem: wybór najlepszych zdjęć podróżników

Udostępnij

Dookoła świata z Instagram: wybór najlepszych FOTO podróżników

Ciekawe pomysły /... Historie z życia wzięte "Podróż dookoła świata" - Brzmi jak jedna z pozycji na liście "100 rzeczy do zrobienia przed śmiercią", prawda? Zobaczyć jak najwięcej, poznać ludzi wszystkich ras i narodowości, skosztować potraw w każdym zakątku świata, popływać w oceanie, krzyczeć z wieży Eiffla... ileż podróże mogą Ci dać! A teraz jest dobry moment, by o nich pomyśleć, bo już za kilka tygodni lato, a to oznacza podróże po całym świecie.

Specjalnie dla Ciebie, zebraliśmy wybór zdjęć z podróży z Instagrama, z pierwszej ręki, że tak powiem. Wybraliśmy USA, Indie, Francję i Chiny. Wybór nie był przypadkowy, gdyż są dwa prężne kraje reprezentujące Zachód i dwa reprezentujące Wschód. Fast foody i przyprawy, wieżowce i chaty - ciesz się najbardziej niezwykłymi kontrastami, jakie zna świat.

Od

miast, które składają się prawie wyłącznie z reklam, po pastwiska dla bydła. Od gorących, otoczonych palmami wybrzeży po mroźną Alaskę. Od zacisznych uliczek z małymi domkami po Wielki Kanion. I to wszystko jest jedną nieograniczoną Ameryką.


Przeczytaj więcej artykułów
  • Blogerzy
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • komentarze