36-letnia Brytyjka schudła 64 kilogramy dla swojej sukni ślubnej!

Udostępnij

36-letnia Brytyjka schudła 64 kilogramy, by zdobyć swoją suknię ślubną!

Ciekawe pomysły /. Historie z życia wzięte I jeszcze jedna inspirująca historia! Uwaga, dziewczyny! Dla Waszej przyjemności, oto nowy sposób na odchudzanie, nowa dieta i nowa strategia utraty tych cennych kilogramów (a może gramów?) od uroczej Brytyjki, która wykorzystała ją do zrzucenia 64 kilogramów!!!Ale najpierw tło... Wszystkie dziewczynki, kiedy były małe, marzyły o ślubie: o pięknym księciu, wspaniałej sukni, fryzurze, wyobrażałyśmy sobie, że będziemy najpiękniejszymi pannami młodymi na świecie. Tak jak Elizabeth Wheeler, Brytyjka z hrabstwa Somerset. Zawsze była pulchna, ale zawsze marzyła o tym, by na swój ślub założyć nową, szczupłą fryzurę. Cóż, myśli są prawdziwe!
W momencie składania propozycji Beth ważyła 140 kg. Jej mąż nie krępował się wspaniałej figury ukochanej, a gdy wyraziła chęć schudnięcia, by zmieścić się w suknię ślubną, gorąco ją wspierał, dodawał otuchy, czuwał nad jej siłą woli i ducha. Jak się okazało, Betty celowo kupiła strój o 18 (!!!) rozmiarów mniejszy. To dopiero jest motywacja.

Jak udało jej się osiągnąć to, co chciała?

Dzielny Wheeler, być może ku waszemu zaskoczeniu, nie wybrał ekstremalnych sposobów: głodówek, wyczerpujących ćwiczeń, szalonych niskokalorycznych diet. Nie! Całkiem słusznie uznała, że aby odzyskać formę, potrzebuje ZBILANSOWANEGO JEDZENIA I STAŁYCH ĆWICZEŃ FIZYCZNYCH. W jej diecie pojawiły się warzywa, dużo warzyw i owoców. Nie zrezygnowała z potraw mącznych i smażonych, ale ograniczyła je do minimum. Zaczęła też jeść więcej ryb i owoców morza. W rezultacie powstała dieta śródziemnomorska, w której idealnie zbilansowano tłuszcze, białka i węglowodany. Oczywiście Beth zapisała się na siłownię i regularnie do niej uczęszczała, za każdym razem robiąc nowe postępy.


Rok później miała się czym pochwalić...

ELIZABETH WHEELER SCHUDŁA 64 KG, CZYLI PRAWIE DWA RAZY WIĘCEJ!!!

W tym samym tomiku dziewczyna nie tylko pozbyła się nadwagi i kompleksów, ale także kilku poważnych chorób, takich jak cukrzyca i chroniczne zmęczenie.

I to zasługuje na oklaski i szacunek.

Omów artykuł
  • Utrata wagi
Powiedz moim znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on