List z rezygnacją znajduje się na torcie. Jak złożyć rezygnację?

Udostępnij

Oświadczenie o rezygnacji na torcie. A jak zrezygnować z pracy?

Ciekawe pomysły /. Historie z życia wzięte

Powszechnie wiadomo, że przed odejściem z pracy należy wręczyć pracodawcy pismo z rezygnacją. Ale kto powiedział, że oświadczenie musi być napisane na papierze? Chris Holmes, funkcjonariusz celny na jednym z londyńskich lotnisk, uczynił z tego tort.


W przeddzień swoich 31. urodzin Brytyjczyk Chris Holmes przemyślał swoje wartości życiowe i wyznaczył nowe priorytety. Powodem tego było radosne wydarzenie - Chrisowi urodziło się dziecko. Były celnik zdał sobie sprawę, że chce robić to, co kocha i spędzać więcej czasu z rodziną. Wyjaśnił to wszystko w kremowej wiadomości i dodał, że zamierza zająć się handlem tortami, a na jego stronie internetowej można zamówić taki sam lub dowolny inny tort.

Chris nie tylko rozweselił swoich kolegów, odchodząc z pracy w tak oryginalny sposób, ale także zrobił reklamę swojej firmie, ponieważ wiadomość o jego odejściu z pracy rozeszła się po całym Internecie i została nagłośniona przez kilka brytyjskich gazet.

Kulinaria nie są dla Chrisa Holmesa nowością. Swoją karierę rozpoczął jako pomywacz, a następnie piekł ciasta i ciasteczka w restauracji w Cambridge. Następnie postanowił spróbować swoich sił jako urzędnik państwowy i podjął pracę w Urzędzie Celnym, ale nigdy nie porzucił swojego kulinarnego hobby. Oprócz swojej codziennej pracy Chris piekł również ciasta na zamówienie, a jako pan młody przygotował nawet swój własny tort weselny.


Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on