Młody, genialny artysta zarobił 2 200 000 dolarów w 20 minut!

Udostępnij

Młody, genialny artysta zarobił 2 200 000 dolarów w 20 minut!

Ciekawe pomysły /. Historie z życia wzięte Niesamowite, że 11-letni chłopiec z Norfolk w Wielkiej Brytanii, Kieron Williamson, z łatwością, a co najważniejsze z zapałem, zarabia setki tysięcy funtów w ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut!Jaka jest tajemnica młodego milionera?

Jego sekret tkwi w zaangażowaniu w to, co kocha, ciągłym doskonaleniu się i świeżym, wiejskim powietrzu.

Chłopiec maluje od piątego roku życia. "Ale kto z nas nie lubił rysować w dzieciństwie? Dlaczego nigdy nie myślałem o tym, żeby robić to na poważnie?" - możesz powiedzieć. Faktem jest jednak, że Kieron już w wieku siedmiu lat został uznany za jednego z najbardziej obiecujących artystów przyszłości, a w wieku dziewięciu lat za "małego Moneta", co jest naprawdę godne pochwały.


Obraz namalowany pędzlem Kierona.


Obraz pędzla Moneta

Młody talent tworzy w stylu impresjonizmu, tworząc tak wzruszające obrazy, które jak ciepłe bułeczki sprzedawały się na londyńskich aukcjach. Po raz pierwszy świat dowiedział się o nim w 2009 r., gdy jego pierwsze 19 prac zostało sprzedanych za 36 tys. dolarów, co pozwoliło rodzinie na zakup nowego domu i zainwestowanie w innych artystów.

Od tego czasu talent chłopca nabrał rozpędu. Już następna aukcja przyniosła jemu i jego rodzinie dochód w wysokości 360 000 dolarów, sprzedając 26 obrazów w ciągu zaledwie 20 minut! Kierownik galerii, który nadzorował aukcję, Andrian Hill, był zachwycony i bardzo chwalił młodego mistrza pędzla: "Od samego początku obserwowałem to cudowne dziecko. Widziałem jego pierwsze prace i podziwiam je teraz, i mogę bez wątpienia stwierdzić, że jego umiejętności rosną i rozwijają się. Widzę dla niego wspaniałą przyszłość.

Średnio ceny pojedynczego obrazu Kierona wahają się obecnie na rynku od trzech i pół tysiąca dolarów do 30. Najdroższym obrazem przed ostatnią aukcją był pejzaż zimowy o wartości trzydziestu tysięcy dolarów.O czym jest sztuka?

Jakie są tematy tak drogich obrazów młodego człowieka? Jak się okazuje, większość jego prac jest oswojona z pięknem rodzinnego Norfolk, gdzie się wychował, mieszka i pracuje. Są to pejzaże przepełnione miłością i podziwem dla domu ojca, są to portrety zwierząt, przekazujące dziecięcą sympatię do nich, są to przestrzenie Kornwalii, gdzie natchniony artysta spędza swój odpoczynek, gdzie smakuje świeżego powietrza, gdzie zbiera siły do nowych arcydzieł.

Młody pracoholikTrzeba

przyznać, że wieść o geniuszu małego Wilmsona dotarła do wszystkich zakątków świata: w Europie, Japonii i Stanach Zjednoczonych, gdzie miłośnicy sztuki są stałymi gośćmi na aukcjach dzieł sztuki.

Jednak mimo światowej sławy i ogromnego majątku chłopiec nie zadziera nosa, lecz ciężko pracuje... dla przyjemności, jak zapewnia jego ojciec, handlarz dziełami sztuki Mark Williamson. Jego rodzice uważnie śledzą dochody syna, kierując wszystkie jego honoraria do jego własnej firmy, Kieron Williamson Ltd, w celu zachowania i powiększenia kapitału. W trosce o zdrowie i lepszy rozwój swojego dziecka Mark i jego żona uznali, że Kieron powinien zrezygnować ze szkoły i uczyć się w domu.W najbliższym czasie odbędzie się kolejna aukcja, na której już teraz podnoszone są oferty: cena wywoławcza tej partii wynosi 150 000 USD .Życzę powodzenia "mini Monie" i twórczych inspiracji!

Omów artykuł Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn
  • Czytaj także
  • Comments Off on