Jak zostać modelką

Udostępnij

Zacznij pracować jako modelka (5 wskazówek eksperta)
Numerem jeden pytanie, które otrzymujemy jest "Jak Zostać Modelką?". Zostanie modelem może być łatwe, lub może być trudne, w zależności od tego, jak do tego podejdziesz i ludzi, z którymi się kojarzysz.

Oto 5 wskazówek ekspertów, które pomogą Ci rozpocząć karierę modelki.

1. Zdobądź szczerą ocenę od doświadczonych profesjonalistów

Jest to bardzo ważne, aby uzyskać opinię więcej niż jednego agenta lub skauta, ponieważ wielu agentów i skautów specjalizuje się tylko w jednym szczególnym obszarze. Niektórzy reprezentują tylko redakcyjne (wysoka moda) modele, a inni mogą reprezentować tylko komercyjne modele, modele dziecięce, plus-size, showroom i dopasowanie modeli lub petite modeli. Tylko dlatego, że jeden agent nie może reprezentować cię, to nie znaczy, że inny agent nie będzie. Uzyskanie opinii kilku różnych typów agentów jest najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy masz to, czego potrzeba, aby być modelem.

2. Zdobądź jak najwięcej ekspozycji, jak to możliwe

Im więcej ekspozycji dostaniesz do agentów, skautów i klientów, tym większe szanse stają się, że będzie sukces w znalezieniu reprezentacji i ostatecznie rezerwacja miejsc pracy. Kiedy po raz pierwszy zaczyna się najważniejsza ekspozycja jest do agentów i skautów. Dlaczego? Ponieważ są to te, które mają wszystkich klientów. Są to ci, którzy będą promować cię i dostać zarezerwowane dla pracy.

modelki

Istnieje kilka sposobów, można uzyskać ekspozycję do agentów i skautów:

E-mail swoje zdjęcia do agencji - To może być szybkie, ale często nie jest skuteczne. Prawie wszystkie z najlepszych agencji, które zamieszczają adres e-mail na swojej stronie internetowej, zamieszczają ogólny e-mail, który rzadko, jeśli w ogóle, jest sprawdzany.
Wyślij swoje zdjęcia pocztą do setek agencji - To może być bardzo kosztowna i czasochłonna metoda.
Uczęszczać na konwencję modelowania - Konwencje modelowania może być dużo zabawy i świetny sposób na nowe modele, aby uzyskać ekspozycję, ale są one bardzo drogie, zwykle kosztują ponad 5000,00 dolarów, aby uczestniczyć.

3. Nie wydawać pieniędzy na drogie sesje zdjęciowe

Kiedy jesteś po raz pierwszy zaczyna się to nie jest konieczne, aby wydać pieniądze na drogie sesje zdjęciowe.

Wszystko agenci i skauci naprawdę trzeba zobaczyć na początku jest proste migawki. Oni po prostu chcą zobaczyć, jak wyglądasz naturalnie z bardzo małym makijażem i prostych ubrań.

Jeśli agenci i skauci czują, że masz potencjał, mogą następnie zalecić, aby zainwestować w profesjonalne zdjęcia, które są odpowiednie dla Twojego wyglądu i rynku, dla których są najlepiej dostosowane. Niektóre agencje mogą nawet zaoferować pokrycie kosztów profesjonalnej sesji zdjęciowej, które można następnie spłacić po rozpoczęciu rezerwacji modelowania miejsc pracy.

4. Szkoły Modeling nie są konieczne
Nie musisz iść do szkoły modelowania, aby stać się modelem. Aby stać się modelem mody albo masz wygląd agencji szukasz lub nie, klasy modelowania nie zrobi różnicy.

Nie mamy nic przeciwko szkół modelowania i niektóre z lepszych z nich mogą być bardzo pomocne w nauczaniu opanowanie, styl, makijaż i techniki włosów. Po prostu nie sądzimy, że powinny one być nazywając się szkoły modelowania, ale raczej, szkoły wykończeniowe.

Zalecamy jednak, aby aspirujące modele mody i komercyjne zapisać się na warsztaty aktorskie, jeśli to możliwe. Nauka odpowiednich umiejętności przesłuchania i jak pracować na planie, z kamerami, itp. da Ci przewagę nad konkurencją.

5. Pracuj tylko z legalnych agencji modelingowych

Znalezienie legalnej agencji modelowania może być trudne przedsięwzięcie. Skąd wiesz, komu ufać, czy agencja ma swój najlepszy interes w umyśle, czy są one po prostu próbuje zarabiać pieniądze sprzedając niepotrzebne kursy lub photoshoots? To może być zniechęcające zadanie, aby spróbować przejść przez pole minowe legalnych i nielegalnych agencji. To może być również bardzo niebezpieczne, jeśli znajdziesz się zaczepiony z niektórych podejrzanych znaków.