Hannah Bronfman o macierzyństwie i najlepszym olejku na rozstępy

Udostępnij

Ilast rozmawiał z Hannah Bronfman w lipcu 2020 roku. Wylegiwała się przy basenie w Kanadzie, chłonąc piękne letnie słońce, gdy rozmawialiśmy przez prawie godzinę. Przedsiębiorca multi-hiphenate mówił szczerze o tym, jak jej życie zmieniło się w czasie pandemii, o opieraniu się emocjom i o jej rytuałach piękna. Rozmawiałyśmy o wszystkim. A przynajmniej tak mi się wydawało. Jakimś cudem Bronfman udało się ukryć najbardziej wzruszającą wiadomość podczas naszej rozmowy - była w ciąży. Zaledwie kilka dni po naszej rozmowie, Bronfman ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

20 listopada 2020 roku wraz z mężem powitała na świecie swojego syna Prestona Milesa Thomasa Fallisa.

W ciągu pięciu miesięcy od porodu Bronfman była naturalnie skoncentrowana na opiece nad swoim synem. Jednak założycielka HBFit i influencerka wróciła również do pracy. Jednym z najnowszych projektów, nad którymi pracowała, jest partnerstwo z Pronamel. Dla Bronfman, utrzymanie zdrowia jamy ustnej zawsze było priorytetem. Ale nabrało to większego znaczenia po tym, jak w 2015 roku w wyniku wypadku rowerowego złamały się jej cztery przednie zęby. Bronfman opowiada o tym, jak Pronamel pomógł jej udoskonalić rutynę pielęgnacji jamy ustnej, o macierzyństwie i o tym, na co czeka w tym roku.

Przewiń dalej, aby przeczytać wszystko, co Bronfman miała do powiedzenia.

Jedyna rzecz, którą uwielbia w Pronamelu

"Byłam naprawdę podekscytowana współpracą z Pronamel. To ich nowy produkt - pasta do zębów Mineral Boost. I szczerze mówiąc, mam osobisty związek z moim zdrowiem jamy ustnej, jak my wszyscy. Jednak jakieś pięć lat temu miałam traumatyczny wypadek, który sprawił, że zdrowie jamy ustnej znalazło się na pierwszym planie mojej ogólnej podróży w kierunku dobrego samopoczucia. O zdrowiu jamy ustnej jako elemencie odnowy biologicznej nie mówi się zbyt wiele. Byłam więc podekscytowana współpracą z Pronamel, aby porozmawiać o tym nowym produkcie, ponieważ uzupełnia on minerały, których pozbywamy się poprzez kwaśne jedzenie i napoje, które spożywamy w ciągu dnia.

Jest to [produkt], który jest dobry dla naszych zębów oraz proaktywny i zapobiegawczy w przestrzeni jamy ustnej, i myślę, że to jest naprawdę ważne."

ciąża

Jedyna rzecz, którą zawsze wcierała w swój Baby Bump

"Absolutnie kochałem markę Pai. Mają ten niesamowity granatowy olejek na rozstępy, którego używałam przez całą ciążę i właściwie nadal go używam teraz. Nie udało mi się uzyskać rozstępów podczas całej ciąży. Ale nadal uważam, że jest to super ukierunkowany i nawilżający olejek."

Jedyna rzecz, której nauczyła się od czasu zostania mamą

"Każdy ma swoją opinię na temat wszystkiego. Myślę więc, że to po prostu naprawdę ważne, aby dowiedzieć się, co działa dla ciebie i twojego dziecka. Jestem typem osoby, która lubi usłyszeć wiele opinii, a następnie dowiedzieć się, co jest najlepsze dla Prestona i dla mnie. Jedną z rzeczy, którą robię, jest po prostu zaufanie sobie. To taki łatwy czas, aby wszystko, co robisz, poddawać drugiej ocenie. Ale musisz zaufać sobie i nie analizować wszystkiego zbyt dokładnie".

Jedna rzecz, która zmieniła się w jej skórze podczas ciąży

"Moja skóra zmieniła się w czasie ciąży na lepsze. Moja skóra była bardziej przejrzysta niż zwykle. Nie doświadczałam już tak dużego zapychania. Może to również dlatego, że przez rok nie nosiłam zbyt wiele makijażu, ale w czasie ciąży zdecydowanie wyglądała dobrze. A teraz, gdy Preston jest tutaj, znowu wdrażam odrobinę retinolu tu i tam."

Jeden produkt kosmetyczny, który nosi podczas rozmów telefonicznych

"Jestem za noszeniem szminki w domu na zbliżenia. Flesh ma kilka świetnych kolorów, które są naprawdę dobre w dotyku. Właśnie wypróbowałam jeden z kolorów do ust Rare Beauty. Jest jak błyszczyk, ale wygląda jak błyszczyk. Podoba mi się jego konsystencja i uważam, że pigment jest mocny. Nie blaknie z upływem czasu".

Jedyna rzecz, która pomogła jej pozostać aktywną po ciąży

"Uwielbiam Kira Stokes. Myślę, że jest niesamowita i uwielbiam sposób, w jaki myśli o ruchu i przejściach. To nie jest wysoka intensywność. Istnieje również aplikacja o nazwie The Pilates Class. Uwielbiam jej rzeczy, jak również. Ona ma te wspaniałe przepływy wake-up, że lubię robić, aby moje ciało energetyzuje. Tak więc, robię przepływ z The Pilates Class, a następnie wykonuję ukierunkowane ramiona lub nogi serii z Kira Stokes. Uwielbiam łączyć różne rzeczy. Staram się poświęcić 45 minut na ruch mojego ciała. Nie dzieje się to codziennie, ale robię czas, gdzie mogę."

Jedyna rzecz, na którą czeka z niecierpliwością w 2021 r.

"Nie mogę się doczekać, aby się uśmiechać i widzieć uśmiechy ludzi. Skończyłam z życiem w masce. Skończyłam z uśmiechaniem się. Chcę znów odczytywać czyjś wyraz twarzy. I jestem podekscytowany, że mogę współpracować z tak niesamowitą marką jak Pronamel, która oczywiście pomaga również wybielić zęby. 2021 to rok, w którym przywracamy uśmiech".