Gossip Girl powraca - i w mediach społecznościowych - w pierwszym pełnym zwiastunie: "Did You Miss Me?".

Udostępnij

Gossip Girl powraca z kilkoma świeżymi, nowymi twarzami.

"Tęskniłaś za mną? Wiem, że tęskniłem za tobą", mówi wszystko widzący, anonimowy Gossip Girl (głos ponownie przez Kristen Bell) w pewnym momencie w zwiastunie, który HBO Max zadebiutował czwartek przed jego uruchomieniem 8 lipca.

Reboot kultowego serialu dla nastolatków The CW to zupełnie nowa grupa uprzywilejowanych nowojorskich uczniów, którzy wplątują się w dramat pod czujnym okiem Plotkary, która tym razem prześladuje szkołę za pośrednictwem konta na Instagramie.

Gossip Girl produkcji HBO Max ma być kontynuacją ukochanego serialu i "całkowicie różnić się" od swojego poprzednika. Chociaż członkowie oryginalnej obsady nie pojawią się w serialu, ich postacie istnieją w zaktualizowanym świecie, który został stworzony na potrzeby rebootu.

W skład nowej obsady wchodzą: Whitney Peak, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Jordan Alexander, Thomas Doherty, Eli Brown, Zión Moreno, Savannah Smith i Tavi Gevinson.

Oryginalna Gossip Girl, oparta na serii książek Cecily von Ziegesar, trwała sześć sezonów w latach 2007-2012, a w rolach głównych wystąpili Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford i Ed Westwick.

aktorka

Kiedy obsada opowiedziała Cosmopolitan wszystko o serialu w kwietniu, Gevinson wyjaśniła, jak klasa i przywileje odgrywają jeszcze większą rolę w reboocie: "Częścią zabawy z oglądania starego serialu w tamtym czasie było, 'Och, to jest jak to jest być bardzo uprzywilejowanym nastolatkiem, który może działać bezkarnie,' i żyć zastępczo przez to. Ale w tym serialu pretensje klasowe są o wiele bardziej wyraźną częścią, z którą jestem bardzo zestrojona."

Smith powiedział magazynowi o znaczeniu różnorodności w serialu.

"To naprawdę ważne dla Czarnej dziewczyny, ze skręconymi włosami, aby móc zobaczyć kogoś w pozycji władzy, kto wygląda jak ona. I to jest również ważne dla dzieci na przedmieściach lub dzieci, które nie mają wielu czarnych przyjaciół lub przyjaciół w kolorze po prostu ogólnie zobaczyć nas przedstawionych w różny sposób," powiedziała. "Myślę, że to może naprawdę coś zmienić. Może nie uczą się tych rzeczy w domu, ale widzą je na Gossip Girl. Jakie to jest niesamowite?"

Gossip Girl ma swoją premierę 8 lipca na HBO Max.

Zobacz również: https://styl.fm/newsy/323996.krolowe-zycia-conan-kazimierski-kim-jest-jego-ojciec-szokujaca-prawda-wyszla-na-jaw