Jamie Chung mówi, że te suplementy na porost włosów działają

Udostępnij

Jamie Chung przeżywa odrodzenie. Nie tylko była gwiazda Real World: San Diego robi zwrot o 180 stopni, jeśli chodzi o jej karierę aktorską - katalizatorem jest jej rola potężnej Ji-Ah w Lovecraft Country - aletakże w zupełnie nowy sposób korzysta ze swojej platformy.

Ostatni wzrost liczby przestępstw z nienawiści wobec Azjatów "rozpalił we mnie coś, czego nigdy wcześniej nie czułam", mówi Chung, która dosłownie nosiła swoje serce i siłę na rękawie podczas tegorocznej ceremonii rozdania nagród SAG, zakładając czerwoną kopertówkę z napisem "Stop Asian Hate". Dlatego też, kiedy przyszło nam wybrać gwiazdę okładki do naszego czwartego cyfrowego wydania, The Power Issue, nikt nie wydawał się bardziej odpowiedni niż ona.

W swojej okładce Chung podzieliła się z nami najbardziej wrażliwymi i szczerymi przemyśleniami na temat stanu naszego świata i swojego gniewu - uwagami, które z pewnością zainspirują innych do mówienia o własnych doświadczeniach. I choć może się wydawać, że wśród zgiełku nie ma miejsca na piękno, ten rok nauczył nas, że jest inaczej. Dbanie o siebie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ma swoją moc. Mając to na uwadze, poprosiliśmy Chung o podzielenie się z nami jej najważniejszymi kosmetykami. Poznaj pięć rzeczy Jamie Chung - od suplementów na porost włosów po jej ulubione maseczki na oczy wielokrotnego użytku.

Suplementy na porost włosów

"To magiczne pigułki" - mówi Chung o Nutrafol Women Sup plements (75 dolarów). "Bierzesz cztery dziennie przez trzy miesiące, a zobaczysz mocniejsze paznokcie i większy wzrost włosów".

Dieux Skin Forever Eye Masks (maseczki pod oczy)

maseczka

"Uwielbiam plastry na oczy, ale zawsze czuję się tak winny po prostu używając ich przez 15 minut i wyrzucając je", wyjaśnia Chung. Zamiast jednorazowych plastrów, woli maski pod oczy Dieux Skin Forever Eye Masks wielokrotnego użytku (25 $). "Po prostu używasz dowolnego rodzaju serum, które chcesz, zwilżasz je, a następnie, gdy skończysz, myjesz je i wkładasz z powrotem do ich etui".

Augustinus Bader The Rich Cream

"To jest tak kluczowe, aby mieć, zwłaszcza podczas chłodniejszych miesięcy", mówi Chung o kultowym ulubionym Augustinus Bader The Rich Cream (265 $). Lubi stosować ten luksusowy krem nawilżający na noc lub podczas podróży. "Uważam, że jest to magiczne".

"Mila Moursi ma cegłę i sklep w Beverly Hills, a oni dają najlepsze fasony", mówi, zauważając, że marka produkuje również niesamowite produkty do pielęgnacji skóry. Jej ulubione? Przeciwstarzeniowe serum liftingujące (440$), które jest pełne peptydów ujędrniających i podkreślających kontury twarzy.

Shiseido Clear Sunscreen Stick SPF 50+

"Ostatni, ale nie mniej ważny, filtr SPF" - mówi Chung o swoim najważniejszym kroku w pielęgnacji skóry. Jej ulubionym filtrem przeciwsłonecznym jest Shiseido Clear Sunscreen Stick SPF 50+ (29$). "Jest to idealny filtr SPF do stosowania w ciągu dnia, kiedy trzeba go ponownie aplikować".