Jak dostać się do modelingu - Rodzaje modelingu

Udostępnij

Kiedy zwykle mówimy o modelach, mówimy o top model wybiegu, który pojawia się na okładkach prestiżowych magazynów i zrobić pokazy na wybiegu dla Victoria Secret. Pracują dla najbardziej ekskluzywnych projektantów, otrzymując 7-figure paychecks i dostać dużo uwagi mediów. Nie mniej jednak, przemysł modelingowy jest szeroki przemysł z dobrze płatnych miejsc pracy dla każdego rodzaju modelu, zarówno duże lub małe z unikalnych cech lub z dziewczyna obok wygląd. 

JAK DOSTAĆ SIĘ DO MODELINGU

Pierwszym krokiem w znalezieniu odpowiedniej agencji dla Ciebie byłoby określenie, jaki typ modelu jesteś, a następnie znaleźć agencje, które specjalizują się w tej kategorii.

Możliwe, że zaliczasz się do wielu kategorii, a także prawdą jest, że możesz odnieść sukces, nawet jeśli jesteś krótszy niż standard w branży. Kate Moss jest doskonałym przykładem przełamania się, nawet ona jest faktycznie "petite" model. Dlatego zrozum, że poniższe opisy nie są czymś zapisanym w kamieniu, ale raczej użyj ich jako wytycznych, aby zacząć.

modelki

RODZAJE MODELINGU

 • Modelka Redakcyjna: jest wysoka i szczupła z unikalnymi cechami twarzy. Pomiędzy 5'9" - 6', biust 33", talia 23", biodra 33". Edycja może również zrobić spacer po wybiegu. 
 • Runway Model: Większość czasu redakcja jest uważana za model wybiegu.
 •  Commercial Models: Zazwyczaj, "dziewczyna / chłopak obok" wygląd w każdym wieku, rozmiar lub wzrost.
 •  Plus Size Models: Według rozmiaru, a nie dokładnych pomiarów, takich jak rozmiar 10 i więcej. Większość plus size ma biust od 36" do 42", talię od 26" do 32", biodra od 36" do 45" i waży od 140 do 170 funtów.
 •  Petite Models: Mają ładne cechy i są do 5' 7" wzrostu.
 •  Dziecko: Są do 12 lat dowolnego rozmiaru i wzrostu z dużą ilością osobowości.
 •  Bielizna Model: Są curvier i bardziej voluptuous niż redakcji. 
 •  Glamour Models: Są bardziej krągłe niż modelki redakcyjne. Glamour odnosi się do ich pozowania w zdjęciach: bardziej seksualnie sugestywne lub powabne niż to, co model mody zrobi. Bardziej nastawione na męską publiczność, wygląd w Playboyu, itp.
 •  Fitness Models: Są bardzo wysportowane, sprawne i stonowane. Są one często komercyjne, jak również.
 •  Dopasowanie Modele: Nie mylić z fitness, modele dopasowania pracy za kulisami w domach mody i z producentami odzieży. Upewniają się, że rozmiar i dopasowanie są utrzymywane w procesie produkcji odzieży. Każdy rozmiar i wysokość, w zależności od projektanta i rynku, który sprzedają. 
 •  Modele częściowe mają piękne ręce, stopy, nogi i oczy, aby zaprezentować konkretne przedmioty.
 •  Promocyjne: Promują produkty lub usługi na targach, konwencjach i wydarzeniach na żywo.
 •  Dojrzałe Modelki: 30+ lat, mogą pracować do 90-tki! Dojrzałe modelki są uważane za komercyjne i mogą robić wszystko to, co komercyjne modelki. 

Istnieje wiele różnych typów modeli tam, wiedząc, do którego typu modelowania należysz jest pierwszym krokiem do zostania modelem.

Następnym krokiem jest szukanie agencji modelarskich w pobliżu mnie, które mają swój typ modelu dla najwyższych szans na uzyskanie podpisu. Zajęcia z modelingu, które oferujemy pomagają aspirującym modelom zdobyć wiedzę od trenerów modeli. Dowiedz się, jak chodzić po wybiegu, jak pozować z sesji zdjęciowych i uzyskać niesamowite zdjęcia dla Ciebie comp karty i portfolio modelu! 

Dostaniesz cyfrówki, które możesz wysłać do swoich agencji modelarskich w pobliżu, dowiesz się, co nosić jako model na casting i czego się spodziewać. Dowiedz się, jak zachować pewność siebie i poznać wszystkie wskazówki dotyczące modelingu, które dzielimy podczas 2 pełnych dni zajęć z modelingu!

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem swojej kariery na następnym poziomie, lub po prostu chcesz wiedzieć, jak dostać się do modelingu, skontaktuj się z nami w sprawie zajęć modelingu.

Jako model, możesz być pomysłowy i odkrywać różne obszary przemysłu mody. Niektórzy modele eksperymentują z jedną wyspecjalizowaną kategorią, podczas gdy inni próbują wielu rodzajów modelowania. 

Sprawdź również: https://styl.fm/newsy/391737.sanah-wzrost-wiek-kariera-art-pop-instagram-kim-jest-zuzanna-juczak