To niesamowite: mając 46 lat, wygląda na 18. Sprawdź to!

Udostępnij

To niewiarygodne: mając 46 lat, wygląda na 18. Przekonaj się sam!

Ciekawe pomysły /. Historie z życia wzięte


Mieszkanka Korei Południowej Yoon Dae-yeon ma 46 lat. Jest gospodynią domową. Ma dwoje dzieci. Nie byłoby to takie złe, gdyby nie jej wygląd. Wygląda tak młodo! Niezależnie od tego, czy chodzi o twarz, czy o sylwetkę, jej cały wygląd jest młody i zdrowy! Nikt nie daje jej więcej niż 18. Jest dość znana w swoim kraju i nazywana "mamą o niesamowitej figurze".

Jak to się stało możliwe?

Historia życia Yoon Dae-yen jest banalna. Wyszła za mąż, urodziła dzieci, w wyniku czego przytyła 70 kilogramów. Pulchna, ze słabymi plecami, niezadowolona ze swojego wyglądu i zdrowia, niezadowolona z siebie i spędzająca większość czasu w czterech ścianach, jak większość gospodyń domowych, pewnego pięknego poranka powiedziała sobie: dość tego, czas popracować nad sobą!

Przezwyciężając ból pleców i lenistwo, rygorystycznie zmieniając codzienną rutynę, przygotowując ścisłą dietę i starannie planując zestaw ćwiczeń, Yoon Dae Yong "zgubiła" 20 kilogramów w ciągu trzech miesięcy. Dzięki temu wygląda niesamowicie!


Taka zmiana w zwykłej koreańskiej gospodyni domowej nie pozostała niezauważona. Jej zdjęcia "przed" i "po" zostały opublikowane przez koreańskie media. Cóż to za scena!

Wszystkie Koreanki również chciały stać się tak piękne i atrakcyjne jak Yoon Dae Young, dlatego nie szczędząc sił, z zapałem przystąpiły do treningów. Ta koreańska sensacja zyskała miano Syndromu Mamy.

Jak zakończyła się ta pełna ciepła historia?


Nie trzeba było długo czekać, aby Young Daeyoung stała się milionerką

, wydała książkę i film o specjalnych ćwiczeniach odchudzających, rozpoczęła program telewizyjny o swojej cudownej przemianie i otworzyła centrum szkoleniowe dla trenerów fitness w Japonii.

W ten sposób zwykła Koreanka została doceniona przez świat, a sama stała się bizneswoman, zakładając własne imperium fitness

oparte na wizji Jung Da Yen dotyczącej prawdziwie pięknej sylwetki.

Dla niej piękne ciało to szczupłe i napięte ciało, a nie stosy mięśni, do których zwykle dążą kobiety Zachodu.

To właśnie oznacza chęć zmiany czegoś w swoim życiu. Rezultat, jak to się mówi, jest "na twarzy" i "na ciele"!

Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on