Kanye West i Irina Shayk spotykają się - jest "zainteresowanie z obu stron"

Udostępnij

Ye ma nowy płomień.

Po tym jak Kanye West i Irina Shayk zostali zauważeni razem we Francji, wiele źródeł donosi, że raper i modelka spotykają się ze sobą, gdy on świętuje swoje 44 urodziny.

"Oni znają się zawodowo od lat. On zaczął się do niej przymilać kilka tygodni temu. Kanye jest przekonywującym facetem", mówi źródło, dodając, że spędzili trzy noce w Villa La Coste. "Spędził z nią czas w NYC, zanim świętowali jego urodziny we Francji".

"Ona wydaje się być zauroczona. Zaprosił ją do Francji, a ona z radością się zgodziła", dodaje źródło o 35-letniej rosyjskiej supermodelce. "Nie umawiają się oficjalnie, ale jest zainteresowanie z obu stron".

Drugi insider mówi, że nowa para poznała się "jakiś czas temu", kiedy ich drogi skrzyżowały się w branży modowej. Shayk wcześniej modelowała dla Yeezy'ego i pojawiła się w jego teledysku do utworu "Power". West również wymieniał ją w "Christian Dior Flow" z tekstem "Chcę zobaczyć Irinę Shayk obok Doutzen" z powrotem w 2010 roku.

Deuxmoi i TMZ były pierwszymi, które poinformowały o nowinach, podczas gdy Daily Mail podzielił się zdjęciami Westa i Shayk spacerujących razem we Francji.

Wiadomość o nowym romansie pojawia się kilka miesięcy po tym, jak Kardashian złożyła pozew o rozwód z Westem w lutym po sześciu latach małżeństwa.

"Irina w ogóle nie przyjaźni się z Kim, więc nie ma w tym nic dziwnego" - dodaje drugi z wtajemniczonych.

West dzieli się córkami North, 7½, i Chicago, 3, i synami Saint, 5, Psalm, 2, z Kardashian. Tymczasem Shayk dzieli córkę Lea De Seine, 3½, z aktorem Bradleyem Cooperem, z którym rozstała się w 2019 roku po czterech latach razem.

Wiadomości o romansie przychodzą, gdy Kardashian podzielił się krótkim, słodkim postem na urodziny Westa.

"Happy Birthday", napisała Kardashian na Instagramie, zamieszczając zdjęcie siebie z Westem i kilkoma ich dziećmi. "Love U for Life! ????"