Makijażystka Kehlani przysięga, że ten filcowy pisak pomoże jej podkreślić naturalne piegi

Udostępnij

Wszystkie oczy były zwrócone na Kehlani podczas jej pierwszego w historii występu na żywo zatytułowanego It Was Live Until It Wasn't. Choć fani nie mogli cieszyć się muzyką osobiście, artystka dostarczyła mnóstwo dobrych wibracji i blasku na swoim ostatnim koncercie. Błogosławiąc nasze ekrany (i głośniki), Kehlani z powodzeniem przywróciła nostalgię wydarzenia na żywo, mimo że musiała wykonać cały swój album na wirtualnej scenie, gdzie dołączyli do niej goście specjalni, w tym Lucky Daye i Masego.

"Czuję się pewna siebie, czuję się wyjątkowo piękna, wolna i czuję tę miłość do samej siebie" - podzieliła się Kehlani w podpisie pod zdjęciem, na którym prezentuje swój nieskazitelnie piękny wygląd na tę noc. Pircilla Pae, artystka stojąca za neutralnym blaskiem 26-latki, na potrzeby koncertu nałożyła na nią całą twarz Lime Crime. Pracując z artystką, Pircilla Pae powiedziała, że "jej magnetyczna energia inspiruje mnie do bycia odważną i kreatywną w mojej pracy artystycznej", więc nie jest zaskoczeniem, że teraz chcemy skopiować makijaż Kehlani. Poniżej przedstawiamy wszystkie szczegóły makijażu z tego wieczoru, wliczając w to nie rozmazujący się pisak do piegów, który podkreśla jej naturalne piegi.

Oczy

Aby nadać oczom Kehlani wyrazistości, Pae użyła palety cieni Venus XL Eyeshadow Palette ($58) oraz Venus XL 2 Eyeshadow Palette ($58), które charakteryzują się wysoce napigmentowanymi, ultra-maślanymi formułami. "Cienie LimeCrime są tak kremowe i jedwabiste", mówi Pae. "Delikatnie wklepałam kolor na jej powiekach, aby wydobyć intensywność i połączyć wszystkie kolory".

Wykończyła spojrzenie pigmentowanym płynnym eyelinerem Venus w odcieniu Butterfly i Dew Drop ($18), aby nadać mu wymiar, a astronomiczny tusz do rzęs ($20) sprawił, że gwiazda ma "nie z tego świata" rzęsy.

eyeliner

Brwi

"Pióro do brwi z krzaczastym piórem to idealne wypełnienie, które nakłada się szybkim, delikatnym ruchem ku górze" - mówi Pae. Nie potrzebując tony produktu do brwi, MUA celebrytki podkreśliła naturalnie gęste brwi Kehlani za pomocą ultracienkiego, precyzyjnego Bushy Brow Pen (20$) w kolorze "Brownie".

Twarz

Według wizażystki, Kehlani ma piękne piegi, a w tym makijażu chodziło przede wszystkim o ich podkreślenie. Aby dopełnić efekt rozświetlonej skóry artystki, Pae użyła Freckle Pen (18$ ). Moja rada brzmi: "Nakładaj kosmetyk palcem serdecznym, aby go utrwalić" - wyjaśnia. Łatwy w użyciu aplikator z filcową końcówką pozwolił Pae z łatwością przywrócić Kehlani jej naturalne piegi, bez obawy, że będą one wyglądać sztucznie. Następnie Pae zastosowała kolor "Scallop" z palety cieni do powiek Venus XL ($58) jako róż do policzków, aby wydobyć kolor, który nigdy nie blaknie.

Pircilla zaleca nakładanie różu w kierunku od jabłek do wysokich kości policzkowych, aby uzyskać naturalnie zarumieniony wygląd.

Usta

Aby uzyskać efekt błyszczących ust, Pae zdecydowała się na Velvetines Lip Liner ($16) w kolorze "Angel", a następnie nałożyła obficie lekki błyszczyk do ust ($18) w kolorach Bitter Cherry i Naked Cherry. Według Pae, "Velvetines Angel Lipliner jest idealnym, miękkim brązem w kolorze nude", który można połączyć z błyszczykiem.

Na koniec, profesjonalistka dodałacień "Stella" zpalety cieni do powiek Venus XL 2 ($58) jako rozświetlacz, aby uzyskać delikatny i świetlisty blask.

"Kolory i połączenie pięknego wschodu i zachodu słońca" zainspirowały Pae do stworzenia makijażu Kehlani. Wszystkie produkty są dostępne do kupienia na stronie Lime Crime x Kehlani, gdzie można zobaczyć jej kompletny look.

Więcej na: http://daburdirect.pl